3 етап Роял Драгрейсінг Львів

Неділя, 17 Серпня, 2008, 12:45
Розділ: Драгрейсінг Автор: vovka

В суботу 10 серпня приймав участь в першому для себе в цьому році етапі драгу. Тестили новий мотор. Зайняв 3 місце в класі Street B (об’єм двигуна до 2100, салон взборі, кузов стандарт).
Зробив 3 кваліфікаційних заїзди (найкращий час в кваліфікації 15.819) і пройшов в фінальні заїзди. В півфіналі програв зарядженому ВАЗ 2110 1.7 16v (вали, кпп, і т.п.) , в заїзді за 3 місце виграв з великим відривом в BMW 320i E36. Найкращий мій час в гонці – 15.644.

Всі кваліфікаційні результати тут:

Не обійшлося і без проблем.
Не привик до нового світлофору.
Перемудрили з приводом газу на карбах. Дросельні заслонки невідкривалися на 100% :)))), перемудрили з подачею бензину – на високих оборотах тупо не хватало бензину, насос не докачував (був косяк в підключенні). В результаті на 3-4 передачах в деяких моментах машина просто неїхала (так в кожному заїзді) . Тому часом по великому рахунку задоволений, але треба виїжджати з 15 секунд в майбутньому 🙂