Драгрейсінг Кубок ФАУ 6 етап. Тернопіль 11.08.2013

Вівторок, 13 Серпня, 2013, 21:14
Розділ: Драгрейсінг Автор: vovka

В неділю 11 серпня відбувся 6 етап Кубку ФАУ по драгрейсінгу в Тернополі.

Наша команда виїхала на день раніше, з ціллю зробити в Тернополі в знайомого новий вихлопний колектор, меншої довжини.

Колектор зроблений з полірованої італійської нержавійки AISI 304 (як і попередній). По довжині коротший на 20 сантиметрів.
Якщо комусь потрібно провести будь-які сварочні роботи в Тернополі – можу порекомендувати знайомого. Пишіть в пошту – webmaster@2108.lviv.ua

Переночували в готелі і зранку поїхали на драг. Було дуже холодно і от-от мав піти дощ, хоча напередодні термометр показував +35. Мабуть тому зібралося зовсім мало глядачів.
wmhcq3l8bna-jpg 9e7hyyyq66i-jpg

Зареєструвалися в класи до 2.0 атмосфера і Street FWD.
Крім мене були всі старі знайомі. Львівська 08, і 2 франківські корси.

Проїхав 2 тренувальних заїзда на напівлисій резині Fulda 185/60.
Результат 13.8 мене порадував. Багато буксу на 1-2 передачах, і тому до фінішу не хватає 4 передачі, треба включати 5.
_sh84qgkvve-jpg

Одягнув сліки Mickey Thompson 205/50/15 і час відразу покращився до 13.55.

Почалася кваліфікація. Але стало замітно що машина троїть з низьких оборотів, а далі після 5000 їде нормально.
Сяк-так проїхав кваліфікацію з результатами 13.9-14.0 і зайняв 3 місце. Троїння стало несподіванкою.
Пробуємо розібратися
1rtqr9bh08-jpg

Продули всі жиклери в карбюраторі. Перевірив діагностикою помилки в блоку управління, потестував катушки, приговорив вже морально мотор. І нарешті рішили провірити свічки. Ага.. Так і є, діло в свічках. Банально відкрутилася одна верхня права TRAILING свічка. Незнаю яким методом і чому так сталося, але факт на лице.
Свічка була закидана бензином з маслом (я доливаю масло в бензин) і непрацювала як потрібно. Запасної свічки не було, і так само небуло в запасі вже тренувальних і квалфікаційних заїздів 🙂

Добре що першим стартував клас Street FWD який мені був недуже потрібен, і я там їхав з франківської корсою 2.0 на карбюраторах. Конкурент недавно поставив якийсь новий мотор і відразу покращий свій час. І як завжди їхав без адекватного салону і глушника. Різниця в вазі машин немала, видно навіть неозброєним оком.

Короче програв я 2-0, оскільки троїла машина, мусив стартувати з більших оборотів, старт я не виграв, перші 2 передачі врівень, далі він відривався.
Фото
ffr5ueaf6zy-jpg

В заїзді за 3 місце я їхав з Опелем Кадет з Чернівців. Незнаю який в нього мотор (кажуть що 2.0 турбо), але розрив був немаленький на мою користь.

Ітого 3 місце в цьому класі.

В класі до 2.0 АТМО який для мене був більш важливий ситуація йшла по схожому сценарію. Єдине що свічка вже до того часу нормально очистилася і мотор став працювати так як потрібно.

В півфіналі заїзди були з львівською 08. Він показував теж кращі часи чим я. Перший заїзд я програв.. проспав старт, забуксував і програв.
mkb-0kt8lzm-jpg

Другий заїзд був цікавіший. Старт одночасно з затримкою 0.22 в мене і 0.20 в суперника. Я програю зі старту кузов – відать в суперника або краща резина, або коробка. В мене 7 ряд і пара 3.9, в нього 7 ряд і пара 4.3. Друга передача – розрив практично 2 кузова. Але 3-4 ротор починає доганяти, все ж рішає момент, і як на мене просто більше потужності. Доганяв я серйозно, але нехватило бампера 🙂
Результат на фініші 13.38 в суперника, і 13.39 в мене.

Часом задоволений, але заїздом ні 🙂 13.39 це мій найкращий час – особистий рекорд. 2 червня на 2 етапі Кубка ФАУ на цій же трасі я показав найкращий час 13.68. З цього часу доробили трошки передню ходову, поставили легкий капот, переробили вихлопний колектор, поміняли пару в коробці передач з 4.1 на 3.9, підняли зад. Все це в комплексі і дало свій результат.

В заїзді за 3 місце я досить просто обігнав франківську корсу яка показувала час в районі 14.0. Непоганий час для корси, але по факту між 13.4-13.6 і 14.0 – занадто велика різниця. Навіть програючи зі старту 2 кузова (стартував без ризику щоб не було фальстарту) – по дистанції прогнозовано обганяю на кузов-півтори 🙂 Не перший раз їду з корсою тому був спокійний за результат.

В підсумку 2 третіх місцях і особистий рекорд ET 13.39.
Але проблема зі свічкою трохи зіпсувала враження від гонок, можливо можна було проїхати і краще.

Загальне фото:
8e1ojxlmz5s-jpg
04_y11cnfb8-jpg

Організація гонок в Тернополі як завжди на висоті.
Кубки, медалі, грошові призи для учасників, і доступний стартовий внесок. Ну і покриття з хорошим зацепом.

Терміни до статті:

  • ремонт двигуна мінібус фау
  • лада 9 б у ивано франкивську
  • купити машину у львівській області ваз 2108
  • ваз 2109 продаж в тернополі
  • ваз2108 ремонт в тернополі
  • де у львові зробити тюнінг двигуна ваз
  • купити вихлопний колектор на ваз 2108 4-2-1
  • Який карбюратор треба на 2 0
  • драг чайка ваз 2108
  • ваз 2108 тюнинг в ивано франкивську

Leave a comment

Необхідно увійти, щоби відправити коментар.