Відправка Money Order по США (WMZ to Money Order)

Середа, 12 Березня, 2008, 16:19
Розділ: Загальна Автор: vovka

Неактуально!

Я час від часу купую на eBay запчастини до авто. І зрозуміло виникають певні нюанси з оплатою. Якщо у вас є власний аккаунт в Paypal тоді найкраще і найзручніше оплачувати товар саме ним. Але якщо аккаунта немає можуть виникнути певні труднощі. Можна оплатити через посередника, але проблема в тому що багато продавців в США (в Англії або в Німеччині ще жоден продавець в мене цього не вимагав) вимагають щоб адреса доставки співпадала з адресою в Paypal (страхують себе щоби після відправки товару на іншу адресу посередник не відізвав платіж) . Зрозуміло що в такому випадку посередник не допоможе.
Саме з таким випадком я стикнувся недавно коли купував для знайомого пару карбюраторів Weber на ВАЗ 2108.

Тому я вирішив оплатити через Money Order (дуже популярний метод оплати в США). Розкажу про нього детальніше.

Що таке Money Order можна прочитати тут (по англійськи).
По російськи тут:

Money Order – денежный перевод (один из самых распространенных способов платежа в Америке), обычно имеется в виду почтовый. Т.е. Получателю отсылается по почте бумага с уведомлением о сумме и назначении платежа. Необходимо отметить, что это один из самых незащищеннных способов платежа, т.к. проследить получил ли Получатель деньги невозможно, а тем более вернуть эти деньги обратно. Для осуществления такого платежа необходимо знать адрес, на который следует высылать денежный перевод. Обращаем Ваше внимание на тот факт, что для Канады действителен только канадский денежный перевод.(canadian money order)


Щоб відправити такий Money Order я рекомендую сервіс wm2usa.com.
Там можна обміняти Webmoney з комісією 4%, але не менше 10$.
Недавно оплачував через них лот на ебай на суму 487$. Все пройшло добре, компанія віправила money order на наступний день після оплати WMZ, прислала на email скан чека, продавець гроші отримав десь через тиждень (враховуючи 2 вихідних).

От скан money order:
money order

Через Money Order рекомендую відправляти гроші тільки продавцям з дуже хорошим рейтингом. Якщо є можливість оплатити через paypal – тоді використовуйте paypal!
Все що я тут написав використуйте тільки на свій страх і ризик 🙂

Терміни до статті:

 • VM FAKTOR MANI ORDER
 • money order в львове
 • money order
 • фактор мани ордер
 • wm factor money ord
 • money order из америки
 • money order в сша
 • fastmail fm loc:UA
 • https://2108 lviv ua/archives/vidpravka-money-order-po-ssha-wmz-to-money-order-115 html
 • обміняю на ваз

4 коментарі

 1. Дякую за статью

  Коментар by Slepoy — 23 Березня, 2008 @ 06:39

 2. Вобще интересный способ нужно будет проанализировать всё по подробнее.

  Коментар by Янык — 8 Травня, 2008 @ 02:43

 3. Нажаль спосіб вже не актуальний. Компанія wm2usa.com припинали оплачувати Money Order і в ближайшому майбутньому возобновляти такі послуги не планує 🙁
  Шкода.

  Коментар by vovka — 20 Травня, 2008 @ 16:38

 4. Скажу чесно через палку(PayPal) набагато легше, швидше і без гемору здійснювати оплату
  лотів. Все що потрібно це звязати з аккаунтом свою платіжну картку, підійде люба класу не нижче як Classic або віртуальна картка така як Visa-Internet. Visa-Internet є більш дешевий варінт. Щодо методу Money Order то навіть “найнадійніший” селлер з 100% рейтингм може кинути так як оплата проходить “поза аукціоном”, вернути свої “кровні” якшо лот неприйшов вже неможливо так як неможливо відкрити “скаргу” на продавця оскільки платіж проходив поза аукціоном, максимум на що можна сподіватися це на чесність продавця! Щодо PayPal це самий надійни спосіб вернути бабоси можна навіть якшо пошта наплужила!
  P.S.
  При реестрації на PayPal краще зарееструвати платний поштовий ящик, я використовую fastmail.fm так як там можна нахаляву зарееструвати ящик але тільки на 10 мб, якшо більше то платно, але 10 мб достатньо 🙂

  Коментар by Степ — 13 Травня, 2009 @ 12:03

Leave a comment

Необхідно увійти, щоби відправити коментар.